| Zlewozmywaki WROCŁAW | Zlewozmywaki granitowe Aster

Zlewozmywaki Aster – praktyczne kształty w atrakcyjnych cenach

Zlewozmywaki granitowe Aster

Od lat bardzo dużą popularnością cieszy się seria polskich zlewozmywaków Aster, którą tworzą trzy bardzo praktyczne modele: Aster 10, Aster 15 i Aster 20. Może nie mają wybitnie wyszukanych kształtów, ale zapewniają duży komfort pracy, łatwość w utrzymaniu w czystości oraz tak lubiany w przypadku zlewozmywaków granitowych niepospolity wygląd. I wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najmniejszy w „rodzinie” jest Aster 10. Model ten najczęściej wybieranych jest do kuchni, w których rzadko gotuje się lub tam, gdzie zmywanie odbywa się przy pomocy zmywarki. Zlewozmywak ten ze względu na niewielkie gabaryty i okrągły kształt pasuje i bardzo ładnie wygląda zarówno w szafkach narożnych jak i w ciągu szafek kuchennych.

Model pośredni, jeśli chodzi o wielkość, to zlewozmywak granitowy Aster 20. To zlewozmywak jednokomorowy z niewielkim ociekaczem. Dużą jego zaletą jest fakt, iż potrzebuje jedynie 40 centymetrowej podbudowy do montażu. Bardzo często jego ociekacz umiejscawiany jest nad zmywarką, co daje dużą oszczędność miejsca. To bardzo praktyczne rozwiązanie szczególnie w niewielkich kuchniach, gdzie cenny jest każdy centymetr..

Najbardziej popularny jest jednak model największy – Aster 15. To zlewozmywak półtorakomorowy z praktycznym ociekaczem. Zwolennicy tego zlewu twierdzą, że układ 1,5komorowy jest zdecydowanie bardziej korzystny niż dwie duże komory. Dużą zaletą jest jego ociekacz, który może pełnić funkcję dodatkowej suszarki, podręcznego blatu lub miejsca do czasowego przygotowywania potraw.

Zlewozmywaki Aster dostępne są w 8 kolorach wraz z kolorowymi bateriami.

Zlewozmywaki Wrocław | Zlewozmywaki granitowe Aster |