| Zlewozmywaki WROCŁAW | Zlewozmywaki kuchenne

Zlewozmywaki dziś, czyli co mamy w naszej kuchni.

Zlewozmywaki kuchenne

W dzisiejszej nowoczesnej kuchni znajduje się coraz bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt AGD, dotyczy to również zlewozmywaków. Na przestrzeni ostatnich lat postęp w ich produkcji jest bardzo duży. Stąd coraz nowocześniejsze kształty, obszerna gama kolorów, zwiększona trwałość i ergonomia. Zlewozmywaki dzielimy na różne rodzaje, jednak ich ogólne przeznaczenie jest takie samo: ułatwianie codziennego życia Pani domu przy pracach kuchennych.

Na rynku mamy setki jak nie tysiące modeli. Od jednokomorowych przez półtora-, dwu-, aż do tych posiadających aż dwie i pół komory. Jeżeli posiadamy w naszym domu zmywarkę to jedna komora wystarczy w zupełności do zaspokojenia podstawowych potrzeb, np. mycia owoców czy pojedynczych talerzy. Jeśli jednak zmywamy naczynia sami, to niezbędne okażą się dwie komory lub przynajmniej 1,5 komory.

Zlewozmywaki dzielimy również ze względu na ich kształt. Wyróżniamy np. nowoczesne kwadratowe, najbardziej chyba tradycyjne i rozpowszechnione, okrągłe, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem kupujących oraz te o specjalnych kształtach, produkowanych często za prywatne zamówienie klientów. Są wśród nich zlewozmywaki narożne, doskonale wykorzystujące przestrzeń w kuchni oraz np. te w kształcie litery L lub innych przeróżnych kształtów. Również materiały, z jakiego wykonywane są nasze zlewozmywaki znacznie się od siebie różnią. Wśród nich odnaleźć możemy m.in. zlewozmywaki granitowe, kwarcowe, stalowe, ceramiczne oraz te z tworzyw sztucznych. Różnią się one między sobą wytrzymałością na uderzenia, odpornością na zarysowania, działanie wysokich temperatur, a także na zaistniałe ewentualnie szok termiczny, spowodowany użyciem bezpośrednio po sobie bardzo zimnej i bardzo ciepłej wody.

Ostatnio także kolor zlewozmywaka możemy dobrać do reszty kuchni, co spowoduje, że kuchnia stanie się nie tylko funkcjonalną, ale także ładna i nowoczesna.

Zlewozmywaki Wrocław | Zlewozmywaki Brenor Promar Anfra |