| Zlewozmywaki WROCŁAW | Zlewozmywaki serii Werbena

Zlewozmywaki Werbena

Seria Werbena

Bardzo popularną linią polskich zlewozmywaków granitowych jest rodzina „werbenowatych”. Tworzą ją 4 modele, z czego jeden to klasyczny zlew jednokomorowy z ociekaczem a trzy pozostałe to zlewozmywaki 1,5komorowe. Trzeba przyznać, że dużą kreatywnością wykazała się osoba projektująca modele półtorakomorowe – naprawdę bardzo różne a jednocześnie wszystkie niezwykle praktyczne rozwiązania dotyczące usytuowania komory małej względem dużej. Najbardziej klasyczny kształt ma Werbena 15. To typowy zlewozmywak 1,5komorowy w układzie duża komora, mała i ociekacz – lub odwrotnie, gdyż jest to ZLEWOZMYWAK ODWRACALNY. To model bardzo często wybierany przez Klientów – szczególnie tych, którzy mają komfort posiadania dużej kuchni.

Kolejny to Werbena 25. To stosunkowo nieduży zlewozmywak bez ociekacza, ma on nieco owalny kształt, przez co aż prosi się o umiejscowienie go w szafce narożnej – choć i w zabudowie wygląda bardzo korzystnie.

Ostatnia propozycja zlewozmywaka półtorakomorowego z serii Werbena to model o nazwie Werbena 30. To typowy zlewozmywak przewidziany do szafki narożnej o kształcie odwróconego trapezu. Ma bardzo ciekawie rozplanowany ociekacz i okrągłą małą komorę po obu stronach dużej komory. To prawdziwy bestseller wśród zlewozmywaków przewidzianych do szafek narożnych.

Zlewozmywaki Wrocław | Zlewozmywaki Werbena | 2019